Nemáte rádi veřejné posilovny? Tak to ste tu správně. Nabízíme vám možnost si zarezervovat sokromou posilovnu pouze pro vás a vaší skupinku. Stačí si jen vybrat z volných termínů a vytvořit jednorázovou nebo opakovanou rezervaci. Při opakováné rezervaci se vám nemůže stát že by si někdo jiný zarezervoval váš termín. Cvičení pod dohledem trenéra za příplatek po dohodě na čísle 722912351. 

Pokud si posilovnu zarezervuje trenér, tak není žádný problém, aby si zde vedl svůj skupinový trénink.
 

Další informace

  • Maximální počet osob v posilovně 6.
  • Cvičení pod dohledem trenéra 1-2 osoby REZERVACE + 100 kč, 3-4 osoby +200, 5-6 osob +300 
  • Při cvičení prosím používejte ručník.

Cena

Jednorázové vstupné pro 1-6 osob : 400 Kč

MĚSÍČNÍ PERMANENTKA 

Cena : 2000 kč

Od 1.9. bude možné si zaplatit měsíční pernamentku na toto časové rozmezí : 5:00-7:00, 12:30-15:00, 20:00-22:00 + uvolněné termíny. Počet pernamentek bude omezený, aby v posilovně v daný čas nebylo více než 6 osob.

 

Další informace

V posilovně můžete využít i cvičení pod dozorem trenéra, který bude řídit váš trénink a kontrolovat správnou techniku při cvičení. Pokud máte o tuto službu navíc zájem, je nutné se před dokončením rezervace domluvit.

Pokud nemáte se cvičením žádné zkušenosti a chcete si pronajímat posilovnu, stačí se domluvit a první trénink budete mít pod dohledem trenéra který vám vysvětlí jak si sestavit váš trénink a s nastavením strojů.

Registrovaní uživatelé budou mít před koncem měsíce přednostní právo na prodloužení termínů na následující měsíc, takže se nemusíte bát že si vaše termíny zabere někdo jiný.

ZjVhOTV